Reference

Budeme rádi, když nám sem do referencí napíšete své zkušenosti, jak jste byli či nebyli s naší prací spokojeni. Uvádějte prosím i název oddílu, za který příspěvek napíšete. Váš názor pomůže nejen zlepšovat naši práci, ale také může pomoci ostatním.

Děkuji. Miloš Lošťák

Vložit referenci

 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
85 entries.
Zdeněk Musil wrote on Říjen 24, 2022:
Skvělá práce, skvělá komunikace. Moc děkuji a všem mooooc doporučuji.
Vlastimil Králík wrote on Červen 27, 2022:
Vřelé díky p. Lošťákovi za pečlivou opravu a ošetření staršího volejbalového míče. Komunikace výborná, práce rychlá a hlavně kvalitní.
Ondrouch A. wrote on Červen 17, 2022:
Naprostá spokojenost. Výborná komunikace, kvalitní práce, rychlé doručení.
Lukas wrote on Říjen 15, 2021:
Služby pana Lošťáka mohu vřele doporučit. Skvělý pristup, rychle vyrizeni, přijatelná cena. Rad využiji znovu.
Tony Liběšice wrote on Září 24, 2021:
Děkuji moc panu Lošťákovi za odbornou opravu míčů.!Mohu jej jen doporučit!Komunikace,oprava,cena opravy-vše perfektní!
Ježek1 wrote on Září 21, 2021:
Jsem maximálně spokojen s opravou míče, výborná komunikace a všem tuto firmu doporučuji - děkuji.
Václav Morávek wrote on Září 12, 2021:
Moc děkuji p. Lošťákovi za pečlivou práci při opravě a ošetření letitého volejbalového míče (rok výroby 1976) - dnes již historického skvostu. Rovněž mi byl nápomocen radami pro další péči o míč. Komunikace s p. Lošťákem je výborná. Zakázka byla vyřízena téměř okamžitě.
Martina wrote on Srpen 31, 2021:
Moc děkuji panu Lošťákovi za opravu míče Paris Saint Germain zakoupeného v Paříži. Míč byl nejspíš neodborně vyfouknut v obchodě a doma jsem zjistila, že uchází. Pan Lošťák nám ho super rychle opravil a syn má velkou radost, jelikož to byl dárek pro něj.
Přemysl Szlaur wrote on Srpen 3, 2021:
Chci velmi poděkovat p.Loštákovi za perfektní opravu svého retro míče Official.Chci také moc poděkovat za to,že mi jeden retro míč Gala prodal,protože já tyto míče sbírám.Komunikace byla naprosto perfektní a bezproblémová.Strašně moc děkuji a moc se omlouvám,že tuto referenci píší s více jak půlročnim zpožděním.
Tomáš Korábečný wrote on Červenec 12, 2021:
Pan Lošťák vrátil život mému fotbalovému míči OMB Speedcell, který je má srdcovka. Komunikace byla věcná a rychlá. Oprava trvala cca dva týdny. Netušil jsem, že se někdo může živit opravováním míču 🙂 Moc děkuju a přeju, ať Vaše služby využívá co nejvíc lidí.
Petr Novák wrote on Květen 20, 2021:
Rád bych tímto poděkoval p.Lošťákovi za krásnou práci a restaurování starého rugbyového míče - dnes již raritního kousku. Dále za celkový přístup a ochotu. škoda,že nejde vložit foto před a po opravě.
Sofie wrote on Duben 20, 2021:
Jaška Cviwig Ri
Milan Gavlas wrote on Únor 6, 2021:
Alespoň tímto způsobem bych chtěl ještě jednou poděkovat panu Lošťákovi za profesionální přístup a provedenou opravu /výměna duše/ ručně šitého koženého fotbalového míče, zakoupeného cca v roce 1980 a doposud nepoužívaného. Po impregnaci je jako nový a poskytne radost dalším mladým fotbalistům.
Vítek wrote on Leden 18, 2021:
Děkuji panu Lošťákovi za rychlou a precizní opravu poškozené duše OMB Adidas Finale. S tímto docela drahým míčem jsem se už loučil,ale je zpět a jako nový.Než míč odepíšete a vyhodíte,dejte mu šanci.
DM wrote on Prosinec 28, 2020:
Ještě jednou velmi děkuji. Myslím, že pan Lošťák zvládne opravit naprosto cokoliv. Ikdyž baseballové míčky nejsou jeho standardní práce, poradil si s opravou hravě a míček je jako nový. Pokud tedy zoufáte, že Váš míč je ztracen, našli jste svého zachránce. Doporučuji.
Oskar wrote on Prosinec 23, 2020:
Tímto bych chtěl poděkovat za rychlou opravu našeho retro fotbalového balónu „Finále“, který jsme našli u babičky. Balón byl ve velice pěkném stavu (ještě nebyly smazány původní razítka z výroby), ale nebylo možné jej nafouknout. Pan Lošťák provedl opravu profesionálně a vrátil našemu balónu duši. Děkuji a doporučuji!
Sport Vítkov,s.r.o.; Tomáš Lylo wrote on Září 23, 2020:
Rád bych touto cestou poděkoval panu Lošťákovi za celý beachvolejbalový areál Sport Vítkov v Praze. Po mnoha pokusech a hledání, kde opravit míče na beach jsem konečně nalezl. Oprava je perfektní a již prověřena hráči a to i profesionálními :-), komunikace rychlá, vstřícná a cena i doprava v naprostém pořádku. DĚKUJI A DOPORUČUJI!
Honza wrote on Září 15, 2020:
Volejbalový míč opraven rychle a profesionálně, doporučuji.
Ing.Kamenec J.,Brno wrote on Září 14, 2020:
Děkuji moc panu Lošťákovi za odbornou opravu meho míče a cenne rady,jak s mičem zacházet!Mohu jej jen doporučit!Komunikace,oprava,cena opravy-vše perfektní!
Kateřina Chmelařová wrote on Září 1, 2020:
Na půdě jsme našli starý kožený medicinbal, hledali jsme opravu na několika místech, až nám doporučili pana Lošťáka. Míč měl trhlinu na svém povrchu, uvnitř naplněn korkem. Pan Lošťák míč otočil, podlepil, doplnil a zašil. Teď je v dobrém stavu, a můžeme ho aktivně používat jako sportovní pomůcku. Služeb pana Lošťáka si vážím a mohu jej jen doporučit. Děkujeme
Petr wrote on Červenec 21, 2020:
Oprava fotbalového míče, super komunikace, cena i doba opravy. Kvalitní práce, všem doporučuji.
Ladislav Janků wrote on Červenec 9, 2020:
Oprava ucházejícího míče na plážový volejbal proběhla velice rychle! Komunikace bezproblémová, oprava duše zdařilá a za rozumný peníz. Míč odzkoušen a vše v pořádku. Vřelé doporučení všem!
Bruno wrote on Červenec 4, 2020:
Nechal jsem opravit starý volejbalový lepený míč, který měl zcela zpuchřelý ventil a zřejmě i špatnou duši. Opravený míč je skoro jako nový. Zájemcům o opravu míče službu doporučuji (a doporučuji také přečíst si před opravou ceník). Díky.
Michal Valsa wrote on Prosinec 7, 2019:
Oprava poloprofesionálního píchnutého fotbalového míče adidas proběhla naprosto k mé spokojenosti. Komunikace rychlá, oprava skvělá. Míč odzkoušen a drží, takže velká spokojenost. Více podobně spokojených zákazníků Vám přeji!
Jaroslav Drobek wrote on Prosinec 4, 2019:
Podařilo se mi protlačit ventilek do basketbalového míče GALA Chicago vel. 5. V rámci opravy byl po dohodě míč osazen novým ventilkem, přičemž starý zůstal vevnitř. S výsledkem jsem zcela spokojen, herní vlastnosti míče jsou jako u nového kusu. Doporučuji tuto opravnu.
Miloš Lošťák wrote on Listopad 28, 2019:
Dobrý den pane Chocholouš, je mi velice líto, že nejste s naší opravou spokojen. Podle mého, oprava byla provedena správně a odborně. I přesto jsme Vám vrátili peníze za opravu na Váš účet, včetně poštovného. Žádná reakce. Přeji Vám hodně štěstí v životě. Další míče na opravu už nám prosím neposílejte.
Jiří Chocholouš wrote on Červenec 10, 2019:
Nechal jsem si zde vyměnit duši v míči na americký fotbal. S "amatérskou opravou" nejsem vůbec spokojený. Míč byl rozdělán na zcela jiném místě než je určeno, tudíž je po estetické stránce zcela znehodnocen. Cca 5 dní od nafouknutí je míč opět prázdný. Výsledek: obsolutně vyhozené peníze.
Petr Lovas wrote on Srpen 21, 2018:
S prací pana Lašťáka jsem byl velmi spokojen. Jeho přístup k zákazníkovi je velice profesionální, byl vstřícný a ochotný. Práce na opravě míče byla perfektni.
Vlaďka wrote on Srpen 13, 2018:
Zdravím všechny příznivce "kulatého nesmyslu" a musím se připojit k hodnocení firmy pana Lošťáka, samozřejmě jen s tou největší chválou. Podařilo se mi při dofukování vlastní nešikovností píchnout úplně nový a dost drahý beachvolejbalový MOLTEN. Byla jsem se zeptat ve značkové prodejně, jestli nemají kontakt na někoho kdo by to opravil. Vysmáli se mi a ukázali na popelnici stojící před obchodem, jako na jediné řešení. To jsem ale nechtěla připustit, našla jsem na internetu tyto stránky, zavolala, trvalo to 2 dny, stálo pár korun a míč je zase jako nový. Moc děkuji a všem doporučuji. Je úžasné že v dnešní době něco takhle skvěle funguje.
Tomáš Ostranský wrote on Červenec 20, 2018:
Komunikace 5* Kvalita práce 5* Čas práce 5* Dodržení domluveného 5* Cena (1/3 oproti ceně nového balónu) tzn 5*
Honza Krutiš wrote on Červen 26, 2018:
Dobrý den, zdravím Vás. Jmenuji se Jan Krutiš a jsem velkým příznivcem služeb Vaší firmy na opravy míčů! Již delší dobu se chystám, že Vám napíši pár slov, ale dostávám se k tomu až nyní. Už když jsem byl malý, tak mě míče všeho druhu prostě přitahovali a měl jsem k nim úctu a moc rád jsem si s nimi hrál. Jak šel čas, tak jsem objevoval kouzlo originálních zápasových především fotbalových míčů a to hlavně co se týče jejich herních vlastností (odskoku, hydrauliky míče, rozmanitosti v površích, aerodynamiky za letu a pod.). Neskutečně jsem si je oblíbil. Došlo to až tak daleko, že jsem je pak začal sbírat. Stal se ze mě tedy sběratel originálních míčů, hlavně fotbalových, sem tam i volejbalových a basketbalových. Sbírám především oficiání míče pro Champions League, EURO, MS a sem tam i Premier League. Moje sbírka dnes již činí cca něco přes 100 kousků. Spousta lidí, kluků, co hrají fotbal v různých klubech a nebo tzv. freestylerů, kteří neuvěřitelně žonglují s míči, to o mě ví. Často se mě ptají, zda-li nevím o někom, kdo by jim jejich orig. míč (většinou Adidas) dokázal opravit, i když je tepelně lepený. Já je odkazuji na Vaši firmu. Kluci jsou s Vaší prací nadmíru spokojeni! Proč Vám však píši. Nepíši Vám proto, abych se Vám tady chlubil, kolik mám ve sbírce míčů a pod., ale chci Vám zejména vzdát hold a říct Vám, že Vám a Vaší firmě moc fandím a přeji Vám, ať se Vám v tom co děláte daří! Víte, já jsem strašně nerad, když vidím, jak někteří používají třeba i orig. míč, kopou s ním např. o zeď, nebo na jakémkoliv netravnatém povrchu, kde se ten míč strašně ničí a rychle odírá a pak jej třeba píchnou a vyhodí jej. Myslím si, že je to obrovská škoda toho míče! Ten míč si to podle mě nezaslouží! Já jsem si k míčům za ty roky vybudoval vztah a proto si jich vážím a podle toho je taky používám na správném povrchu a na při dofukování se neobejdu bez speciálního tlakoměru na míče. A to je právě další věc, která mě na Vašich stránkách zaujala... Je fajn, jak tam radíte lidem, jak se mají o míč starat! Troufám si říct, že většina lidí to vůbec neví a bohužel velká část z nich to podle mě ani vědět nechce. Pak jen vidím, jak míč dofukují suchou jehlou, míč přefukují nebo s ním naopak hrají i když je značně podhuštěný. Pak se diví tomu, že jim míč dlouho nevydrží... Takže ještě jednou díky za to, že existujete a že děláte pro lidi to, co děláte! Myslím si, že to z Vaší strany není jen o byznysu, ale že k míčům máte také vztah! Je to krásné a tak to má být! Já sám nejsem žádný zbohatlík a míče tudíž kupuji různě ve slevách, přes inzeráty a pod., takže umím originální míč koupit i za 1/3 původní ceny. Mám také ve sbírce i nějaké rarity přímo z MS a pod. Jsem bohužel od Ivančic, tudíž to mám k vám do Prostějova z ruky. Někdy bych Vás mile rád navštívil osobně, kdyby to bylo možné. Ještě jednou Vám děkuji za pozornost a promiňte, že jsem Vás tady touto delší zprávou zdržel. Snad Vás aspoň trošku potěšila. S pozdravem a díky Honza Krutiš
Pepik wrote on Červen 10, 2018:
Nechal jsem si opravit 2 míče na nohejbal, oba píchnuté na dvou místech, velmi profesionální oprava. Oba míče jako nové - vyzkoušeno při hře.
Jiří Pekař wrote on Květen 21, 2018:
Skvělá práce , jednání . Doporučuji všem kdo mají problém s míči .
Kudělka Karel wrote on Březen 18, 2018:
Kvalitně odvedená práce,solidní jednání se zákazníkem,dlouholetá spokojenost,všem vřele doporučuji. hospodář FK Vysoká-Pitárné
Josef Odstrčilík wrote on Březen 14, 2018:
Kvalitně opravené míče a dobrá spolupráce. Doporučuji všem.
Martin Adamík - TJ Zdounky, ZŠ Slovan Kroměříž wrote on Únor 19, 2018:
S panem Lošťákem spolupracuji již několik let a na jeho adresu mohu napsat jen samá pozitiva. Práce je vždy kvalitní a přizpůsobená přesně našim požadavkům.
Jana Stejskalová wrote on Leden 26, 2018:
Na adresu pana Lošťáka nelze napsat nic jiného než jen samou chválu. Jednání profesionální , komunikace dokonalá a příjemná, odvedená práce precizní, cena lidová...Co víc dodat k opravě starého školního medicimbalu...Děkujeme a přejeme brzké uzdravení.
Josef Balcar SK Babí wrote on Prosinec 6, 2017:
Velice dobrá spolupráce, co řekl to splnil, včas opravil a odeslal. Doporučuji Josef Balcar sekretář SK Babí
N.Barczok wrote on Říjen 11, 2017:
Spolupracuji s p.Lošťákem delší dobu a jsme vždy spokojeni.
Jiří Babínek wrote on Říjen 6, 2017:
Spolupracujeme s firmou pana Lošťáka, zajišťuje nám opravu i servis míčů, doporučuje a prodává nám nové. Jsme absolutně spokojeni s nabízenými službami i s jejich provedením.
Pavlík Josef wrote on Září 22, 2017:
Ručně šitý míč Winner Reflex Switzerland byl opraven / originální výměna duše / do 14 dnů za cenu 180,- Kč + poštovné. Děkuji , fotbalový míč je jako nový .Při nahuštění na tlak 0.3 kg/cm2 měl již dostatečný odskok , pro žáky . Po 12 hodinách se míč natvaroval a při nahuštění max. 0.5 kg/cm2 má již velmi dobrý odskok a vůbec nedochází k pootevření zašitých švů. Skvělá práce pane Lošťák. Děkuji, zkušenost předám fotbalovému oddílu ve Studénce.
Teplý Petr-1.FSC Callibrum wrote on Září 18, 2017:
Profesionální komunikace a práce.Rychlost a kvalita.Poradí při koupi balonu.Společně s opraveným míčem jsem dostal navíc i návod k prodloužení životnosti míče.Vše DOPORUĆUJI
Jaroslav Mazura TJ Sokol Želeč wrote on Září 14, 2017:
Velice spokojen!!! Jen tak dál! Děkuji
Jiří Jakubec wrote on Září 3, 2017:
U pana Lošťáka jsem si nechal opravit poměrně drahý basketbalový míč, který bych mohl jinak vyhodit. Oprava proběhla rychle, kvalitně a za super cenu. Komunikace je rovněž super, takže služby pana Lošťáka mohu jen doporučit. Společně s opraveným míčem jsem dostal navíc i návod k prodloužení životnosti míče.
Petr Krška wrote on Červenec 13, 2017:
Super firma - vždy bezvadná práce a přijatelné ceny,maximální spokojenost.
Jarmila Pumrová wrote on Červen 26, 2017:
děkujeme moc za to že Vaše firma je na našem trhu. Velice slušné a rychlé jednání, vstřícný přístup. Všem můžeme jen doporučit. A firmě pana Lošťáka přeje hodně spokojených zákazníku. Jarmila Pumrová
Josef Mokrý - Sportovní klub U wrote on Květen 31, 2017:
Po opětovné opravě hracích míčů pro náš klub mohu opět ve všech směrech pouze zvednout palec nahoru. Proto míče na opravu posílejte jen k Miloši Lošťákovi, kde je zaručeno jednání, kvalita prací, servis a další služby výhradně na velkou jedničku s hvězdičkou. 🙂
Markéta Nováková wrote on Květen 24, 2017:
Již podruhé jsem potřebovala opravit míč pro syna a jednání firmy, konkrétně pana Lošťáka je prostě super....mate pocit, že jste jako ve filmu pro pamětníky, kdy si Váží zákazníka, navíc oprava je naprosto na jedničku a cena suprová. Více takových lidí, moc děkujem
Petr Mathauser wrote on Květen 15, 2017:
Doporučuji všem klubům posílat míče na opravy, pan Lošťák opravdu odborník s kvalitní prací
Ladislav Dvorsky wrote on Květen 6, 2017:
Doporučuji všem kdo mš tento druh for.nice ordem 3 tak ho zašlete pánovi Lostakovi a budete zpokojeni s jeho práci DVORSKÝ
Ladislav Dvorsky wrote on Květen 6, 2017:
Měl jsem fot.míč ordem poškozený přefoukly prasklý zaslal jsem ho na opravu pánovi Lostakovi pan Loszak ho zpostak ho zpravil a poradil mi jak se starat o tento druh mice jsem mu zavazan a moc mi děkuji Dvorský Stare Město
Petr Vanduch wrote on Květen 3, 2017:
Dobrý den,nechal jsme si poslat přes jednu firmu poměrně drahý basketbalový míč z USA.Bohužel mou vinou, tj. nesprávným huštěním míče, se ventilek propadl dovnitř a míč mi nebyl schopen nikdo opravit. Až jsem přes net narazil na velice ochotného pana Lošťáka, který mi za pouhých 80,-Kč opravit tento basketbalový míč.Tímto mu moc děkuji a všem doporučuji jeho služby. S pozdravem Petr Vanduch Hranice
Lukas Kotterba wrote on Březen 24, 2017:
Děkuji za opravu futsalového míče. Vše proběhlo profesionálně. Vřele doporučuji. Lukáš Kotterba - Ostrava
Lubomír Dolanský wrote on Únor 22, 2017:
Děkuji za opravu míče, kterou jste provedli bezvadně po jediné telefonické domluvě bez zbytečných diskuzí. Svoji spokojenost si nenechám pro sebe. S pozdravem Lubomír Dolanský,TJ Slavia Hradec Králové, volejbalový oddíl - veteráni
Jan Benda wrote on Únor 9, 2017:
Jsem s Vašimi službami spokojen.Kladné hodnocení ať Vám to vydrží co nejdéle.Ďekuji moc za opravu.
Anna Césarová wrote on Únor 7, 2017:
Skvělý servis! Bezva domluva, oprava rychlá a perfektní! Moc děkujeme!
SK Mšeno - Nechyba luboš wrote on Říjen 17, 2016:
Chtěl bych se připojit ke všem kladným hodnocením a všem budu vřele doporučovat pro opravy míčů p. Lošťáka.Tam kde vás odbudou s odpovědí to nejde nebo neděláme, zde určitě najdete pomoc. Tak jako naše SK při opravě hvězdy.
MArtin Melkes wrote on Říjen 2, 2016:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné opravit míč Mikasa MVA 350 SL. Bez zjevného poškození. Po nafouknutí do druhého dne ujde. Díky za odpověď MM
Admin Reply by: Miloš Lošťák
Dobrý den, děkuji za dotaz. Míč Vám rádi opravíme, za cenu podle ceníku,tj. 190,- Kč plus poštovné. V případě platby na účet, bude celková cena 260,- Kč,(včetně poštovného 70,- Kč). Dodací lhůta je cca 14 dnů. S pozdravem a přáním příjemného dne Miloš Lošťák
Boris Vykoupil wrote on Září 28, 2016:
Také vřele doporučuji. Nejen, že pan Lošťák míč opravil, ale ještě mi poradil jak se o míč starat, aby vydržel co nejdéle. Děkuji za ochotu a vstřícnost.
Rudolf Kuracina wrote on Září 15, 2016:
Máte na predaj aj duše zn. Enkay ak áno predávate aj samostatne(bez opravy) viac kusov
Admin Reply by: Miloš Lošťák
Dobrý den pane Kuracino, zdravím Vás a děkuji za Váš dotaz. Duše zn. Enkay nepoužíváme a duše samostatně neprodáváme. S pozdravem Miloš Lošťák
Jiří Štěrba wrote on Září 2, 2016:
Všem doporučuji aby svěřli svoje vadné míče do rukou p. Lošťáka a jeho firmy. Přístup k zákazníkovi a výsledek jeho práce splní i ty nejnáročnější požadavky a přání. Nic není problém a pokud vám někde budou tvrdit, že to nelze opravit, tak to svěřte do rukou p. Lošťáka.........
TEnora Dušan wrote on Srpen 4, 2016:
dobrý den, máme 2 míče orig. Brazuca, které ucházejí bez zjevného poškození (kolem ventilku) Lze se na ně podívat? díky
Admin Reply by: Miloš Lošťák
Dobrý den, děkuji za dotaz.Tyto míče bez problémů opravujeme, podle popisu vady je tam prasklá vnitřní kostra.Míče můžete dovézt osobně nebo poslat poštou. S pozdravem Miloš Lošťák
Josef Mokrý - SK UHŘICE wrote on Květen 23, 2016:
Skvělá spolupráce, výborná oprava míčů, vynikající konzultace a poradenství. Jen a jen všem maximálně doporučuji.
bílik wrote on Květen 19, 2016:
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jestli je možné vám zaslat fotbalový míč až z Plzně.
Admin Reply by: Miloš Lošťák
Dobrý den pane Bilíku, míč zabalte do balíčku a poštou pošlete na naši adresu. S pozdravem Miloš Lošťák
Robin Hensl wrote on Duben 29, 2016:
Co víc psát když veškeré recenze hovoří za vše! I já patřím k těmto spokojeným zákazníkům pana Lošt'áka a to co jsem měl na jazyku za mě,slovo od slova,napsal pan Pecha z Brumova.Ještě jednou děkuji. 🙂
Ivan Pecha, FC ELSEREMO Brumov wrote on Březen 23, 2016:
Na opravnu míčů jsem natrefil zcela náhodou, ale jsem přístupem a jednáním s panem Lošťákem maximálně spokojený. Zaslal jsem mu na opravu 13 míčů různě poškozených, většina Adidas, které už jenom ležely a zabíraly ve skladu místo a pan Lošťák z nich udělal opět zcela plnohodnotné míče. Některé měly hodnotu kolem tří tisíc Kč za kus, neboť byly hrací a dnes jsou už opět v provozu a nikdo si ani nevšiml, že byly opravené. Díky moc a vřele doporučuji služby pana Lošťáka. Ivan Pecha, trenér a člen VV FC ELSEREMO Brumov. P.S.: Samozřejmě bych si přál, aby míče vydržely co nejdéle, ale teď aspoň vím, kam se v případě problémů s míči obrátit. 🙂
TJ Sokol Šitbořice wrote on Březen 17, 2016:
Už podruhé jsme využili služeb pana Lošťáka při opravě lepených míčů adidas a opět jsme nadmíru spokojeni. Skvělý přístup i kvalita práce. Děkujeme
Tomáš Hájek - FK Baník Sokolov wrote on Březen 2, 2016:
Zatím maximální spokojenost s opravenými lepenými míči - drží i po půl sezóně používání na UMT.
SK Votice wrote on Únor 18, 2016:
děkujem za opravu lepených míčů adidas finále (hvězdy) super přístup-profesionální práce. díky
Tomáš Krejčí - ragby 7´s Brno wrote on Prosinec 14, 2015:
Dva ragbyové míče opraveny...výborná komunikace, jednání bez problému a práce na 100%....velká spokojenost.Děkuji
kaki wrote on Září 23, 2015:
Odeslal panu Lostaku šity mič select , který byl pichly a dlouhou dobu(10 let) byl ve sklepe a kvůli tomu ne vypadal moc dobře . Pan Miloš mi vyměnil duši ,obnovil ne jakým prostředkem kůže a daroval tomu miču druhy život!!! Dekuji moc krat !!!
Draský David wrote on Září 21, 2015:
Nechla jsem si opravy fotbalový míč adidas brazuca a do dneška mi nepřišel. Posílal jsem ho tam před 20-ti dny a do dneška nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Admin Reply by: Miloš Lošťák
Dobrý den, omlouváme se za časový skluz, dnes jsme míč odeslali, budete s opravou spokojený. Příště prosím zanechte na sebe číslo mobilu, abychom Vás mohli informovat. Děkuji za vzkaz a přeji hezký zbytek dne. Miloš Lošťák
Petr Brejcha, MFK Trutnov wrote on Září 10, 2015:
Za Městský fotbalový klub v Trutnově děkuji za opravu 15 ks lisovaných fotbalových míčů. S opravou i poskytnutou zárukou jsme spokojeni. Vstřícné jednání, bezproblémová komunikace, ochota ... Doporučuji
Navrátil V. wrote on Srpen 3, 2015:
Vřele doporučuji. Nechali jsme si opravit dva lepené míče, komunikace probíhala rychle a bezproblémově, cena je příznivá a míče drží. Oceňuji i přiložený návod na prodloužení životnosti míče.
Ivo Toška wrote on Červenec 29, 2015:
V prvé řadě děkuji za opravu boxovacího míče punchingballu, velice krásná a profesionální práce a navíc mě potěšil návod k prodloužení životnosti míče. Jednání, rychlá práce a velice solidní ceny. Vřele doporučuji, byl jsem velice spokojen a pro příště zůstanu Vaším zákazníkem. Ivo Toška
SOKOL STRUHY wrote on Červenec 5, 2015:
3 míče=3 kvalitní opravy. Pokud budeme hledat v budoucnu opravu, víme na koho se obrátit. Za Sokol Struhy Jaroslav Hlom
Ivan C wrote on Červenec 1, 2015:
Velmi dobrá zkušenost. Děkuji za rychlou a kvalitní opravu míče.
SK KOSTELEC u KŘÍŽKŮ wrote on Červen 9, 2015:
U pana Lošťáka jsem nechal opravovat míče pro náš klub již několikrát, pokaždé výborná komunikace, skvěle odvedená práce, míče drží a vše za příznivé ceny. jen tak dále 🙂 Za SK Kostelec u Křížků Pavel Malý
Roháček Jan wrote on Červen 3, 2015:
Pan Lošťák dokázal to co před ním nedokázaly dvě opravny míčů.Nechával jsem si u něj opravit dva retro míče,Veliká spokojenost.Doporučuji.A těším se na další spolupráci.
FC Odra Petřkovice wrote on Červen 1, 2015:
Naše první zkušenost s p. Lošťákem je pozitivní, rychlá a bezproblémová domluva a komunikace, opravené míče drží. Spokojenost, vřele doporučujeme. Za FC Odra Petřkovice, Dušan Kašický
TJ Sokol Jeneč wrote on Květen 24, 2015:
Již podruhé jsme si nechali u pana Lošťáka opravit míče, rozhodoval poměr cena:kvalita, přístup, ochota a vždy jsme byli velmi spokojeni. Těšíme se na další spolupráci.
ZŠ Borovského, Karviná wrote on Květen 24, 2015:
Několikrát jsme se na pana Lošťáka obrátili a vždy jsme byli spokojeni.
Musil M. wrote on Květen 20, 2015:
Míče do opravy k panu Lošťákovi dodáváme pravidelně ve větším množství a pokaždé jeho služby byly stoprocentní. Těšíme se na další spolupráci. S pozdravem Vedoucí mužstva 1.SK Prostějov
gabika tomasekova wrote on Duben 29, 2015:
Dobry den, u pana Lošťaka som si nechala opravit volejbalovu loptu znacky mikasa a od prveho momentu mi bol sympaticky pristup a ochota,aj kedcsa jednalo iba o jednu loptu.som z prostejova a pan Miloš bol jediny ochotny mi pomoct.za mna prst nahoru 🙂 S pozdravo beachvolejbalistka gabika - www.turnerova.tomasekova.sk
Karlos wrote on Duben 29, 2015:
Jo , opravy pana Lošťáka mohu v pohodě doporučit.Opravoval nám čtyři balony ADIDAS ,a zatím všechny drží . Jen ,jeden začal ucházet a s reklamací nebyl žádný problém.Do tří dnů to bylo zdarma vyřešeno. SK Lipová

Warning: Unknown: open(/data/web/virtuals/143905/virtual/session/sess_0c6c9ec3f29149654e051788cf1a7021, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/web/virtuals/143905/virtual/session) in Unknown on line 0